اپلیکیشن تدبر

اگر به فهم قرآن و سیره اهل بیت علیهم السلام علاقه دارید؛ اما برای خرید آن بودجه کافی ندارید یا فکر می‌کنید همراه داشتن کتاب برایتان دشوار یا خسته‌کننده‌ای است، با اپلیکیشن تدبر در قرآن می‌توانید تمام این مشکلات را کنار بزنید وبه هدف خود برسید.

اپلیکیشن تدبر برای مطالعه‌ی قانونی کتاب الکترونیک بر روی موبایل و تبلت طراحی شده‌است. شما می‌توانید بدون ثبت‌نام و پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای از اپلیکیشن تدبر استفاده و کتاب‌های رایگان را مطالعه کنید؛ اما خرید فقط برای کاربرانی میسر است که که در اپلیکیشن تدبر ثبت‌نام کرده‌اند و برای خود حساب کاربری ثبت کرده‌اند.

ویژگی­‌ها:

  • دسترسی آسان به مجموعه کتابهای تدبر در قرآن و سیره اهل بیت علیهم السلام
  • کمک به افزایش سرانه مطالعه
  • دسترسی آسان ترکتاب الکترونیکی برای افراد کم‌برخوردار
  • دسترسی به حساب کاربری شخصی با امکانات ویژه بعد از ثبت نام
  • دسترسی همیشگی به آخرین نسخه چاپ شده
  • امکان دسترسی به کتاب‌های رایگان بدون ثبت نام و پرداخت هزینه
  • با اپلیکیشن تدبر، کتاب ها همیشه همراهتان هستند و می توانید با یک بار خریدکتاب، آن هارا بدون محدودیت و بدون اینترنت در همه جا مطالعه نمایید.
  • با اپلیکیشن تدبر می توانید با قیمت یک کتاب چاپی، چند کتاب الکترونیکی بخوانید.
  • می توانید اندازه کتاب را بزرگتر یا کوچکتر کنید تا کلمات را در گوشی واضح تر ببینید.
  • هرگونه سوال و ابهام در رابطه با برنامه جهت ارتقاء و … را می توانید از طریق تیکت مطرح نمایید و پشتیبانی دریافت کنید.

به هیچ وجه ارسال فایل نداریم

ذکر این نکته ضروری است اپلیکیشن تدبر کاملا به قوانین نشر و حق کپی رایت پایبند است و در نتیجه برای حفظ حقوق ناشران و مؤلفان و امانتداری امکان دریافت فایل کتاب، پرینت گرفتن، کپی کردن، ذخیره تصاویر، به‌اشتراک‌گذاری و استفاده از کتاب در دستگاه‌هایی چون کیندل وجود ندارد و تنها کتاب‌ها در اپلیکشن تدبر در اندروید، قابل مشاهده هستند.

تنها سه دستگاه همزمان

شما همزمان با سه دستگاه می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و از کتابخانه خود استفاده کنید.

کتاب‌ها همیشه برای شماست

وقتی با حساب کاربری خود کتابی را خریداری می‌کنید، آن عنوان برای همیشه در کتابخانه شخصی شما باقی می‌ماند و به هیچ وجه از آرشیو شخصی پاک نمی‌شود، یادآوری می‌کنیم، شما باید در حالت آنلاین کتاب‌های مورد نظرتان را دانلود کنید تا بتوانید در زمان‌هایی که به اینترنت دسترسی ندارید به راحتی کتاب‌های خود را بخوانید.

حفظ حریم شخصی؛ اولویت اپلیکیشن تدبر

این اطمینان خاطر را به کاربران گرامی می‌دهیم که حفظ حریم شخصی آنها برای اپلیکیشن تدبر محترم است و از اطلاعات شخصی تنها برای اطلاع رسانی(نظیر ارسال خبرنامه) و ارائه خدمات بهتر استفاده می شود، بنابراین تمام اطلاعاتی که در زمان ثبت‌نام، تکمیل پروفایل و استفاده از اپلیکیشن در اختیار ما قرار می‌گیرد، نزد ما محفوظ خواهد بود و به‌هیچ‌عنوان در اختیار شرکت‌ها و مؤسسات دیگر قرار نخواهد گرفت.

keyboard_arrow_up