آیین نامه آموزشی

مقدمه

🖊 خداوند را بسیار شاکریم که توانستیم با همراهی شما دلدادگان به قرآن و عترت قدمی کوچک برای ترویج فرهنگ تدبر در قرآن در فضای مجازی برداریم.

🔸 این موسسه به هیچ ارگان و نهادی وابسته نیست، گرچه برای فعالیت در عرصه جامعه از نهادهای رسمی جمهوری اسلامی ایران مانند وزارت ارشاد، سازمان تبلیغات اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه، مجوزات لازم را گرفته است و گواهی‌نامه‌های این موسسه دارای اعتبار کشوری است و تا کنون بالغ بر 50.000 نفر را آموزش داده است و اکنون به عنوان چهارمین موسسه برتر کشور فعالیت می‌نماید.

🔸 با توجه به درخواستهای مکرر شما عزیزان، به لطف خدا قصد داریم در ادامه این راه، جهت گسترش فعالیت‌های مورد نیاز جامعه اسلامی در عرصه فهم و عمل به قرآن و سیره عترت طاهرین علیهم السلام، به موضوعات و مسائل مختلف بپردازیم.

🔸 از این رو از همه شما عزیزان می‌خواهیم جهت استمرار و گسترش فعالیت‌های فضای حقیقی و مجازی، خدمتگزاران خود را در این مسیر کمک کنید.

ویژگی‌های درس

استفاده از اساتید برتر در موضوعات مختلف

ساده و روان بودن محتوای دروس

ضروری و مورد نیاز بودن موضوعات و مسائل

نظارت بر کیفیت محتوا پیش از تولید

طراحی آزمون به صورت تستی و آنلاین

تضمین کیفیت محتوا

پشتیبانی اساتید توانمند

رضایت بیش از 90 درصد فراگیران از محتوا و خدمات آموزشی

پاسخگویی به پیام‌های ارسال شده (حداکثر 48 ساعت)

اعطای گواهینامه معتبر

برگزاری جشنواره‌های متنوع همراه با جوایز ویژه شامل کمک هزینه سفرهای زیارتی

امکان شرکت در دوره‌های تخصصی

نکات آموزشی

1️⃣ فایل‌های صوتی‌تصویری استاد، بصورت کامل در سایت بارگذاری شده است. جهت دسترسی به محتوای درس می‌بایست در صفحه حساب کاربری روی گزینه دروس و دوره‌های من  کلیک کنید.

2️⃣ درصورتی که با کندی باز شدن صفحات سایت مواجه شدید،بسته اینترنت خود را تغییر دهید.(معمولا اینترنت ADSL و همراه اول با کندی مواجه نمی شوند.)

3️⃣ سعی کنید فایل تدریس استاد را بصورت کامل و با دقت گوش دهید.

4️⃣ در صورتی که نسبت به محتوای درس سوال یا اشکالی داشتید می توانید در هر جلسه یا قسمتی از درس که هستید با کلیک روی دکمه پایین صفحه سمت راست و یا در صفحه حساب کاربری از طریق پشتیبانی (ارسال پیام) برای ما ارسال کنید و پاسخ آن را از قسمت پاسخ پشتیبان دریافت نمایید.

5️⃣ محتوای تدریس بر اساس متن درسی کلاس تهیه شده است که به جهت یادگیری بهتر و آمادگی هرچه بیشتر در آزمون پایانی، پیشنهاد می شود که متن درسی را تهیه نمایید.

6️⃣ در صورت تمایل به تهیه کتاب، می توانید از اینجا کتاب مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهید

آزمون دوره

🔹 لینک ورود به آزمون، بعد از جلسه پایانی درس قرار دارد و فراگیر می‌تواند پس از آنکه تمام جلسلات درسی را ملاحظه کرد در آزمون شرکت کند.

🔹 آزمون پایانی به صورت مجازی و آنلاین برگزار می گردد.

🔹 در هنگام آزمون از اینترنت دستگاه خود اطمینان کافی داشته باشید.

🔹 اگر ماده درسی شما تدبر در قرآن بود در هنگام آزمون، میتوانید از قرآن بدون معنی استفاده کنید.

🔹 تعداد سوالات آزمون متناسب با دوره، 20 یا 40 سوال و به صورت تستی می‌باشد.

🔹 زمان آزمون متناسب با دوره، 30 یا 60 دقیقه می‌باشد.(در صورت به اتمام رسیدن زمان آزمون، سیستم آزمون قطع شده و نمره شما ثبت می‌گردد)

🔹 نمره قبولی در آزمون های عمومی نمره 12 از 20 می باشد.

🔹 کسانی که نتوانند در آزمون نمره قبولی را کسب کنند حداکثر برای یک بار دیگر می توانند در آزمون شرکت کنند

🔹 کسانی که در آزمون نوبت دوم نیز نتوانند نمره قبولی را کسب کنند می‌بایست مجدد درس را خریداری کنند و در این صورت می توانند دو بار دیگر در آزمون مجدد شرکت نمایند.

گواهینامه

🔸 به قبول‌شدگان در آزمون، گواهینامه اعطا خواهد شد.

🔸 فراگیرانی که در آزمون قبول شده اند می‌بایست از قسمت درخواست گواهینامه در حساب کاربری خود اقدام کرده و فرم را تکمیل نمایند.

🔸 فراگیران می‌بایست قبل از تکمیل فرم درخواست گواهینامه از کسب نمره قبولی خود در آزمون مورد نظر اطمینان داشته باشند و در صورت عدم اطمینان کافی از پشتیبان سایت(دکمه پایین صفحه سمت راست ) پیگیری نمایند.

🔸 درصورتی که فراگیر بدون اطلاع از قبولی خود در آزمون، اقدام به تکمیل فرم درخواست گواهینامه نماید، مبلغ واریزی مرجوع نخواهد شد.

🔸 صدور گواهی نامه به دو صورت امکان پذیر است، کاغذی(چاپ شده)، الکترونیک

🔸 هزینه صدور هر گواهینامه الکترونیک و کاغذی(چاپ شده)با امضای موسسه 40 هزار تومان و گواهینامه کاغذی(چاپ شده) با امضای ارشاد 50 هزار تومان می‌باشد.

🔸 برای صدور گواهینامه کاغذی(چاپ شده) با امضای وزارت ارشاد، عکس پرسنلی 4*3 الزامی است و می‌بایست در فرم درخواست گواهینامه بارگذاری شود.

🔸 برای صدور گواهینامه بدون امضای ارشاد، ارسال عکس، الزامی نیست.

🔸 گواهینامه الکترونیک حداکثر بعد از 4 روز کاری در حساب کاربری در قسمت گواهینامه‌های صادر شده قابل مشاهده خواهدبود.

🔸 گواهینامه کاغذی(با امضای موسسه) حداکثر بعد از 7 روز کاری و گواهینامه کاغذی(با امضای موسسه و ارشاد) حداکثر بعد از 25 روز کاری به آدرس ثبت شده در فرم درخواست گواهینامه ارسال خواهد شد و کد رهگیری مرسوله پستی در حساب کاربری در قسمت گواهینامه‌های صادر شده ثبت می‌گردد

🔸 گواهینامه کاغذی(چاپ شده) به خود شخص یا نماینده وی تحویل می شود و چنانچه تمایل داشتید که گواهینامه درب منزل شما ارسال شود هزینه پست یا پیک به هزینه گواهی نامه افزوده می شود.

🔸 لازم به ذکر است گواهینامه با تایید موسسه و بدون امضای ارشاد، دارای اعتبار کافی میباشد.

keyboard_arrow_up